Skip links

PROFESJONALNE ROBOTY DROGOWE W CZĘSTOCHOWIE

Oferowane przez nas roboty drogowe w Częstochowie to szereg usług, wśród których można wyróżnić przede wszystkim:

  • tworzenie nowych nawierzchni asfaltowych, są to zarówno place, jak i parkingi,
  • odtwarzanie nawierzchni asfaltowych po robotach sieciowych,
  • asfaltowanie posesji prywatnych, w tym parkingów czy dróg wewnętrznych,
  • zalewanie szczelin masami bitumicznymi,
  • osadzanie studzienek w asfalcie,
  • zalewanie szczelin.

Jako firma Bet-Pol stawiamy na profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających konsumentów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędne umiejętności, które pozwalają nam na rzetelne wykonywanie każdego typu powierzchni.

BUDOWA DROGI KROK PO KROKU

Budowa asfaltu Częstochowa to skomplikowany proces. Każdy z poszczególnych etapów wymaga wiedzy i zaangażowania. Nie ma miejsca na błędy, bowiem mogą one rzutować na ostateczny efekt. Budowanie asfaltu w Częstochowie rozpoczynamy od zamówienia odpowiedniej mieszanki mineralno-asfaltowej. Zostaje ona dostarczona na czas budowy w określonym czasie, co jest niezwykle ważne — tego typu mieszanka zasycha bowiem z każdą minutą. Zanim przejdziemy do jej wylania, przygotowujemy odpowiednio drogę oraz dokonujemy oceny wizualnej mieszanki. Jej temperatura powinna wynosić od 140 do około 190 stopni Celsjusza.

Samo rozkładanie asfaltu wymaga nie tylko odpowiedniego sprzętu, ale także utrzymywania możliwie stałej prędkości posuwu. Wszelkie poprawki w działaniu maszyny podczas wylewania należy ograniczyć do minimum. Nie możemy m.in. dosypywać mieszanki w trakcie budowania drogi — tego typu zabiegi są rzadkością i wykonuje się je wyłącznie w wyjątkowych sytuacjach.

Ze względu na wysoką temperaturę mieszanki, wszelkie rozbieżności należy czym prędzej zmodyfikować. Ważne jest również zachowanie ostrożności podczas pracy, a to m.in. względu na ryzyko przyklejenia się mieszanki do ubioru. Działać należy szybko. Z czasem mieszanka zmienia swoje właściwości i staje się trudniejsza do usunięcia.

Poza odpowiednim sprzętem i mieszanką mineralno-asfaltową, uwagę należy zwrócić również na warunki atmosferyczne. Deszcz czy nawet wilgoć pozostała po deszczu, może negatywnie wpłynąć na zdolność do równomiernego zagęszczenia posadzki asfaltowej. Po wylaniu asfaltu należy go oczywiście zagęścić — to działanie jest kluczowe dla ostatecznej wytrzymałości drogi.

DLACZEGO POWINIENEŚ SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zdobyliśmy zaufanie wielu klientów. Do układania asfaltu w Częstochowie wykorzystujemy wyłącznie zaawansowane i profesjonalne maszyny o niskiej awaryjności. Zapewniamy dostęp do najlepszych rozwiązań technologicznych, projektowych i budowlanych. Stawiamy na najwyższą jakość — chcemy, abyś naprawdę był zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

Jesteśmy gotowi do podejmowania się trudnych i skomplikowanych wyzwań. Zdarza się, że w trakcie budowy dróg wynikają niespodziewane sytuacje, które mogą utrudnić cały proces. Jesteśmy na nie przygotowani i ze wszystkim sobie poradzimy. Stosujemy najwyższe standardy BHP, to dla nas bardzo ważny filar działalności. Bezpieczeństwo ma przecież ogromne znaczenie. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra wykona dowolne zlecenie. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i przedstawisz szczegóły pracy. Omówimy szczegóły i wykonamy drogę. Gwarantujemy profesjonalną realizację zadań na najwyższym poziomie, terminowość oraz dotrzymywanie ustalonego harmonogramu prac.

Skomentuj wpis