Skip links

FACHOWE ROBOTY DROGOWE W KRAKOWIE – POSTAW NA JAKOŚĆ!

Proces budowy nawierzchni asfaltowej jest skomplikowany. W pierwszej kolejności należy zamówić odpowiednią mieszankę mineralno-asfaltową, która następnie musi zostać dostarczona na plac budowy w ściśle określonym czasie — w innym wypadku może zastygnąć. Wówczas jej płynne i równomierne rozłożenie nie będzie możliwe. Jeśli mieszanka została przetransportowana, następnie przechodzi się do jej wylania, zagęszczenia oraz finalnej obróbki.

Dokładny i profesjonalny proces budowy nawierzchni asfaltowej jest niezwykle istotny — pozwala stworzyć gładką nawierzchnię oraz uniknąć ewentualnych spękań, które poza tym, że są nieestetyczne, mogą również utrudniać użytkowanie takiej nawierzchni.

PROFESJONALNA BUDOWA DRÓG Z BET-POL

Budowa dróg w Krakowie to nasza specjalność! Jako firma Bet-Pol stawiamy na jakość i profesjonalizm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz stosowną wiedzę, dzięki której rzetelnie wykonujemy nowe nawierzchnie na drogach każdego typu! Są to także parkingi i place. Poza wykonywaniem nawierzchni asfaltowych zajmujemy się również wynajem maszyn oraz sprzedażą kruszyw, w tym m.in. ziemi ogrodowej czy freza asfaltowego.

Poszukujesz firmy, która zajmuje się asfaltowaniem posesji prywatnych? A może chcesz odtworzyć nawierzchnię po robotach sieciowych lub pozbyć się szczelin, które powstały w procesie asfaltowania? Niezależnie od tego, w jakim zakresie potrzebujesz pomocy — chętnie Ci pomożemy. Przez lata wykonaliśmy setki realizacji. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, lecz tak samo profesjonalnie. Jesteśmy elastyczni — przyjmuje zarówno małe, jak i duże zlecenia. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my wszystko Ci wyjaśnimy i przystąpimy do prac. Zajmujemy się robotami drogowymi w Krakowie i nie tylko — jeśli mieszkasz w województwie małopolskim, jesteśmy w stanie Ci pomóc.

WYDAJNY SPRZĘT I ODPOWIEDNI MATERIAŁ TO PODSTAWA

Dokonujemy budowy dróg w Krakowie przy pomocy nowoczesnego i wydajnego sprzętu. To klucz do sukcesu — dzięki niemu nasze prace idą znacznie szybciej. Zagwarantowana jest wysoka jakość, dzięki czemu nawierzchnia może być użytkowana przez długie lata. Nie ważne, jak dobry jest asfalt — jego docelowa wytrzymałość zależy również od wykonywanych procesów, w tym głównie walcowania.

Wybór odpowiedniej mieszanki mineralno-asfaltowej również nie pozostaje bez znaczenia. Uzależniony jest m.in. od klasy budowanej drogi. Wyróżniamy następujące drogi publiczne:

  • symbol A — autostrady,
  • symbol D — drogi dojazdowe,
  • symbol G — drogi główne,
  • symbol GP — drogi ruchu przyspieszonego,
  • symbol L — drogi lokalne,
  • symbol Z — drogi zbiorcze.

Nawet jeśli odpowiednia mieszanka zostanie wybrana, przed przystąpieniem do prac należy również dokonać wcześniejszej oceny wizualnej. Nie pomijamy tego etapu — dzięki niemu jesteśmy w stanie przewidzieć późniejsze efekty budowy dróg. Mieszanka powinna przede wszystkim posiadać odpowiednią temperaturę. Wówczas asfalt dobrze wypełni przestrzeń między kruszywem i cały proces przebiegnie prawidłowo. Temperatura powinna wynosić od ok. 140 do nawet 190 stopni Celsjusza. Jeśli będzie zbyt wysoka — powstaną opary. Jeśli z kolei będzie za niska, mogą powstać zbrylenia i widoczna skorupa.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma każdy etap budowy dróg w Krakowie — mowa tu zarówno o zakupie materiału, jego sprawdzeniu, położeniu i wykończeniu. Jeśli poszukujesz firmy, która świadczy tego typu usługi — nie mogłeś trafić lepiej. Odezwij się do nas!

Skomentuj wpis